Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 143 komentarze

zwyczajnie normalny

zwyczajnie normalny - "Jeśli psy na nas szczekają, to znaczy, że galopujemy "

Grecja: renty dla pedofili, sadomasochistów i hazardzistów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak miło wiedzieć komu się pomaga, i na co pójdą nasze pieniądze które Tusk chce przeznaczyć bez zgody społeczeństwa. Oto ministerstwo pracy w Grecji wystąpiło o ....

Przyznanie świadczeń rentowych dla pedofili, ekshibicjonistów, sadomasochistów, piromanów i hazardzistów na podobnych zasadach jak inni niepełnosprawni. I tutaj warto przypomnieć że na te świadczenia złożymy sie też My, jako podatnicy. A to za sprawą niebywałej hojności premiera, przy udzielaniu pomocy dla bankrutów strefy euro. Jak miło wiedzieć że polityka miłości PO , weszła na nowy poziom absurdu.

Całą sytuacja oburzona jest Grecka Konfederacja Osób Niepełnosprawnych, podnosząc kwestie że możliwość ubiegania sie o świadczenia rentowe dewiantów sprawia iż ludzie niepełnosprawni mogą być od teraz źle odbierani i kojarzeni z takim osobami. Ale głos rozsądku jak zwykle w takich sytuacjach przegrywa z głupotą, rząd Grecji niema zamiaru rezygnować z swoich pomysłów.

Jako ciekawostkę warto podać też wysokość świadczeń. Według ustawodawcy pedofile, sadomasochiści, piromani i inni dostaną świadczenia wyższe niż chorzy na cukrzycę. Według ustawodawcy Greckiego, wszelkie dewiacje (zboczenia) sprawiają że cukrzycy są niezdolni do pracy w zaledwie 10 % a dewianci w 35% !.

Cóż wychodzi że pedofil jest tak zajęty szukaniem kolejnej ofiary iż musi poświęcić bardzo dużo czasu, na gonienie po ulicach, albo forach internetowych co naraża go na utratę zdrowia w stopniu znaczniejszym niż cukrzyka siedzącego w domu i leczącego się. 

  Absurd osiąga nowy wymiar, tylko dlaczego mamy na to łożyć My ! co więcej to doniesienie potwierdza że Europa jest chorym człowiekiem świata i to psychicznie.

 

Post opracowany na podstawie art. jaki się ukazał w:  "Dziennik Gazeta Prawna".

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej