Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 143 komentarze

zwyczajnie normalny

zwyczajnie normalny - "Jeśli psy na nas szczekają, to znaczy, że galopujemy "

Grecja: renty dla pedofili, sadomasochistów i hazardzistów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak miło wiedzieć komu się pomaga, i na co pójdą nasze pieniądze które Tusk chce przeznaczyć bez zgody społeczeństwa. Oto ministerstwo pracy w Grecji wystąpiło o ....

Przyznanie świadczeń rentowych dla pedofili, ekshibicjonistów, sadomasochistów, piromanów i hazardzistów na podobnych zasadach jak inni niepełnosprawni. I tutaj warto przypomnieć że na te świadczenia złożymy sie też My, jako podatnicy. A to za sprawą niebywałej hojności premiera, przy udzielaniu pomocy dla bankrutów strefy euro. Jak miło wiedzieć że polityka miłości PO , weszła na nowy poziom absurdu.

Całą sytuacja oburzona jest Grecka Konfederacja Osób Niepełnosprawnych, podnosząc kwestie że możliwość ubiegania sie o świadczenia rentowe dewiantów sprawia iż ludzie niepełnosprawni mogą być od teraz źle odbierani i kojarzeni z takim osobami. Ale głos rozsądku jak zwykle w takich sytuacjach przegrywa z głupotą, rząd Grecji niema zamiaru rezygnować z swoich pomysłów.

Jako ciekawostkę warto podać też wysokość świadczeń. Według ustawodawcy pedofile, sadomasochiści, piromani i inni dostaną świadczenia wyższe niż chorzy na cukrzycę. Według ustawodawcy Greckiego, wszelkie dewiacje (zboczenia) sprawiają że cukrzycy są niezdolni do pracy w zaledwie 10 % a dewianci w 35% !.

Cóż wychodzi że pedofil jest tak zajęty szukaniem kolejnej ofiary iż musi poświęcić bardzo dużo czasu, na gonienie po ulicach, albo forach internetowych co naraża go na utratę zdrowia w stopniu znaczniejszym niż cukrzyka siedzącego w domu i leczącego się. 

  Absurd osiąga nowy wymiar, tylko dlaczego mamy na to łożyć My ! co więcej to doniesienie potwierdza że Europa jest chorym człowiekiem świata i to psychicznie.

 

Post opracowany na podstawie art. jaki się ukazał w:  "Dziennik Gazeta Prawna".

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej