Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 143 komentarze

zwyczajnie normalny

zwyczajnie normalny - "Jeśli psy na nas szczekają, to znaczy, że galopujemy "

Klich podejrzany o szpiegostwo na rzecz Rosji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszedł do gmachu ministerstwa obrony i potajemnie nagrał ministra. Nagrywał też innych swoich rozmówców. Po co pułkownik Edmund Klich to robił?. Szef MSW Jacek Cichocki zlecił tajnym służbom, by sprawdziły polskiego akredytowanego przy rosyjskim MAK.

" Nie wiemy, czy nie działał na zlecenie Rosjan - stwierdził jeden z posłów speckomisji."

ABW i Służba Kontrwywiadu Wojskowego już badają, czy pułkownik Klich nie współpracuje z obcym wywiadem. "Musimy się dowiedzieć, na czyje zlecenie działał, pamiętajmy że był akredytowanym w Moskwie – stwierdził Marek Biernacki z PO. Marek Opioła (PiS) dodaje: " Nie wiemy, czy nie działał na zlecenie Rosjan."

Ujawnienie przez media fragmentów nagrań rozmów Edmunda Klicha postawiło w stan gotowości polskie służby specjalne. Wiadomo, że Klich po katastrofie nagrał nie tylko ministra obrony narodowej i szefa Sztabu Generalnego, ale utrwalił rozmowy wielu swoich rozmówców z najwyższych kręgów rządowych. " Byłem na takiej rozmowie w szerszym gronie po 10 kwietnia w ministerstwie infrastruktury " powiedział ówczesny szef resortu sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski. " Pewnie mnie też nagrał, ale cóż, dziwny człowiek. Ja się niczego nie boję, bo wszystko, co mówiłem, powtórzę teraz".

Nagraniami Klicha zainteresowały się MSW i sejmowa komisja ds. służb specjalnych. "Musimy wiedzieć, z kim rozmawiał pułkownik Klich i z kim konsultował się, bądź na czyje polecenie działał ". oraz "Że się konsultował z kimś, to jasne, pytanie, czy ze służbami, a jeśli tak, to którymi, bo pamiętajmy, że był akredytowanym w Moskwie"  stwiedził Biernacki.

" Nie wiemy, na czyje polecenie i w imieniu kogo działał pan Klich. Nie wiemy, czy nie działał na zlecenie np. Rosjan" powiedział bez ogródek poseł Marek Opioła z komisji specłużb.

Sam pułkownik Edmund Klich nie chce już rozmawiać o swoich nagraniach. W ogóle odmawia jakiegokolwiek komentarza.

 

 

KOMENTARZE

 • Łał!!!
  Wpadli w panikę, że już kozła ofiarnego szukają!!!
 • zwyczajnie normalny
  Bingo :)
 • @
  Przez dwa lata nie sprawdzali, a powinni nazajutrz po pojawieniu się informacji, że to Morozow zarządził, ze to E.Klich będzie akredytowanym, Tusk to zaklepał.
  Takie działanie powinno skłonić służby do sprawdzenia na czyje polecenie tak postępuje Tusk, Komorowski ,Sikorski et consortes.
  Robią sobie normalne jaja z Polaków.
 • 35stan
  Raczej zaczynają bronić własnej skóry. Klich to przewidział, że może do tego dojść i ich nagrywał.

  Zobaczymy co z tego wyniknie?
 • zwyczajnie normalny
  Raczej szykują się do... wyrzucenie za burtę zbędnego balastu :)
 • To człowiek JW "Hrabiego" :)))
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8984&Itemid=4
 • Panika
  Chyba tych wszystkich kłamców z dworu Tuska ogarnia panika, skoro wymyślają takie tematy. Słuzby mają się zainteresować, bo speckomisja przypuszcza, że.... To jest kpina! Dotychczas służby te siedziały za biurkiem i ochraniały zdrajców, a teraz nagle mają zająć się Klichem. Śmiech na sali.
  A swoją drogą, to ciekawe kiedy np. E. Klich zachłyśnie się wodą niegazowaną i się udusi. Wszak w Polsce wypadki chodzą ostatnio po ludziach, znanych ludziach.
 • Pokorne ciele dwie matki ssie.
  Klich Klichowi oka nie wykole.
 • DLACZEGO KREML WSZCZĄŁ ŚLEDZTWO PRZECIW SOBIE ???:)
  zwyczajnie normalny:
  "...ABW i Służba Kontrwywiadu Wojskowego już badają,
  czy pułkownik Klich nie współpracuje z obcym wywiadem..."
  ------------------------------------------------------------------------

  DLACZEGO KREML WSZCZĄŁ ŚLEDZTWO PRZECIW SOBIE ???:)

  CZY TO NOWA SUPER-MASKIROWKA ???:)
 • Ucichnie jak ucichło o nagraniach Leppera.
  Słomiany ogień.
 • trudno mówić o szpiegostwie
  raczej powinniśmy powiedzieć AGENT reprezentującym interes Rosji.
 • @@@
  Czy pan Edmund ma może syna lubiącego się bawić piłą łańcuchową ??
 • @cyborg59 18:47:56
  Ale dla której władzy szpieguje? Dla tej oficjalnej, czy dla tej ukrytej żydowskiej, bo to jest istotne.
 • @mnich zarazy 13:31:13
  Agenci agentów nagrywają. Tak samo było w PRL, pilnowali się nawzajem, najbardziej bano się tajniaków bezpośrednio sterowanych z Kremla. To były czarne konie, taki Moczar czy Jaruzelski z Kiszczakiem itd, mocne figury.

  Jeżeli sensacjami Edmund zaszkodzi PO, to pomoże takim partiom jak SLD, Palikoty. Może właśnie to jest jego głównie zadanie, bo przecież NIKOMU nie chodzi o dotarcie do prawdy, wyświetlenie jej.
 • @Marek Kajdas 19:25:56
  "...bo przecież NIKOMU nie chodzi o dotarcie do prawdy, wyświetlenie jej."
  To jest przecież "oczywista oczywistość"
  Z drugiej strony, tylko walki pomiędzy frakcjami mafii pozwala na wyjście na jaw tajemnic mafii. Tak było z aferą Rywina.
 • Kto bada Edmunda Klicha?
  "ABW i Służba Kontrwywiadu Wojskowego" I już się wywróciłem, i się śmieje, i cos tam zapodaję. I wszystko byłoby OK, gdyby to było że Edmund kochanej Anodinie przewrócił babkę piaskową w piaskownicy. Tu wywraca się nasza tożsamość narodowa.
 • Wglada, ze to taki standart u Władzy Ludowej.
  Stale włączony dyktafon.
  Teraz ogarnia ich strach- kto i co jeszcze nagrał, nie licząc podsłuchów służb.
 • @35stan 20:17:53
  Walki frakcji mogą nawet doprowadzić do zmiany władzy za pomocą ulicy-katalizatora bardzo wygodnego, to przecież metody żywcem z PRL. Młodzież wyjdzie na ulice jak w 1968? Nie pomogło? To 1970... i już nie ma Gomułki, potem to samo w 1980 - Gierek odchodzi. Zaczęło się od 1956, a skończyło w PRL na 1988. Pora na nowy cyrk dla ciemnego luda nabierającego się cyklicznie na te numery.

  http://www.wsei.pl/biblioteka/gierek/dekada.pdf

  Może właśnie te kłótnie w rodzinie są dla nas szansą? Bo PiS jest słaby, związki zawodowe nie zmuszą władzy do "ustąpienia" same z siebie, ale młodzież której grozi zablokowanie ściągania piractwa... jest zdolna do walki z systemem :) Uderzono w czuły punkt.

  Poza tym nadchodzi ogólny kryzys i jeszcze jakieś rewelacje w sprawie Smoleńska... to może przeważyć szalę. Lemingi nie chcą PiS-u, ale mogą zechcieć zamienić PO na nowsze model - na Palikotów, na odświeżone PPR, może SLD zmieni nazwę, wizerunek. Połączą się w koalicję wolnościową z Palikotem, tak zapewne będzie. Stary (już) wyga Pawlak może dołączy do nich, bo może im braknąć - policzmy głosy...

  Szlak mnie trafiał kiedy SLD-PSL dochodziło do władzy, judaika UD-UW-PO-PiS też nie budziła miłości, ale Palikoty to już będzie ZA DUŻO. Tego już nie ścierpię. Inaczej wtedy trzeba z nimi pogadać. Bez zabawy w demokrację.
 • dobry powód (pretekst)
  do dokonania rewizji

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej