Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 143 komentarze

zwyczajnie normalny

zwyczajnie normalny - "Jeśli psy na nas szczekają, to znaczy, że galopujemy "

Pedofil Polański w Gdyni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ścigany przez Interpol reżyser Polański baluje przed kamerami w Gdyni, nie przeszkadza nikomu jak widać że jest ścigany listem gończym ! Gdzie jest Policja ?

Roman Polański jest dziś właściwie teraz jak piszę ten post , obecny na pokazie swojego filmu w teatrze muzycznym w Gdyni. Przebywa na terenie Polski niepokojony przez policję mimo aktualnego listu gończego wystawionego przez Interpol. List gończy dotyczy gwałtu na nieletniej dziewczynce, po uprzednim podaniu jej narkotyków. Czynności seksualne czyli gwałt analny jak to opisano w aktach policji , sprawił że do wielu państw ten zboczeniec niema wstępu. I podobnie było z Polską, od zeszłego roku jak widać nastąpić musiały wielkie zmiany. Ich skutkiem jest bezceremonialne obnoszenie się tego dewianta i gwałciciela w świetle fleszy na festiwalu filmowym. Jest to szczyt, wszystko to odbywa się pod nosem policji która została powiadomiona o tym fakcie ale nie podjęła żadnego działania w celu ujęcia i przeprowadzenia ekstradycji poszukiwanego przez Interpol pedofila i dewianta. Oczywiście Tusk nie błyszczy , jest to nawet tragiczne. W świetle fleszy razem z Romkiem bryluje córka premiera Tuska młoda pani Tusk.
Dla przypomnienia na stronie Interpolu widnieje list gończy dlaczego Policja nie reaguje mimo zgłoszeń ? dlaczego służby celne wpuściły tego przestępcę?

 

KOMENTARZE

 • Ścigany przez Interpol reżyser Polański...
  - Brać jego!
 • @Mind Service 22:22:08
  powiedz to Policji, niechcieli przyjąć zgloszenia.
 • @night rat 23:21:23
  bylem zglaszalem i spuscili mnie na drzewo :) nie chcial nikt przyjac zgloszenia to jest komedia nakaz aktualny jest na stronie interpolu ale co z tego :)
 • @fan-wolności 00:04:31
  Powodzenia, skoro nikomu nie zależy, co się będę tym dalej przejmowal po dzisiejszym dniu nie wierze że prokuratura sie tym zajmie. Przeciez ten zbok jest przed kamermi gdzie Policja , straż graniczna na lotnisku ? dostał glejt od władzy to sie wozi. A ja pewnie jak pociagne dalej to jeszcze bede mial przerąbane i bede ciagany po prokuraturach itp dzieki postoje. Mam swoje problemy dodatkowe nie potrzebne.
 • ALL
  NO I MAMY W TEJ CHWILI DOWÓD NA TO, ŻE ŻYJEMY W PAŃSTWIE BEZPRAWIA!!!!!

  Usłużni prokuratorzy i spolegliwa policja oraz sędziowie wydający wyroki na obstalunek sowicie nagrodzony mają prawo w d*****e i nie zamierzają przestępcy ściganego międzynarodowym listem gończym aresztować.
  Sługusy Bantustanu bardzo dobrze zdają sobie sprawę jakiemu panu służą, więc nie dziwi jest ich ta dzisiejsza pomroczność jasna, która uniemożliwia im działać w imię obowiązującego prawa.

  Pozdrawiam.
 • .
  Jest to dowód na to, że 3RP to republika kolesi i demokratyczne państwo bezprawia, a jesli dostał list żelazny od Prokuratora Generalnego, to tym bardziej to udowadnia.
 • -------- w tym wszystkim -zapominacie o roli matki -dziewczyny
  ---która to !! wysłała zresztą niejednokrotnie dziecko do starego faceta - po co ?
 • @ninanonimowa 09:37:19
  To nie ma znaczenia. To przestępstwo ścigane z urzędu, tym bardziej że popełnione na nieletniej. W USA nie ma przedawnienia przestępstw, zbrodni!!!! Ściga się delikwenta d grobowej deski!
 • @ninanonimowa 09:37:19
  a tego to ja już nie wiem....może pani jako bardziej doświadczona mnie uświadomi????
 • @AdNovum 11:37:14
  -sprawą interesowała się moja mama / śledziła doniesienia / powtarzała wielokrotnie -TO MATKĘ ZAMKNĄĆ za stręczenie ! co to za matka itp.
  a tu opinia z Internetu zgodna z prawdą z tamtego czasu

  [ Dziwne, że tu mówi się "o
  Barbara Romer Kukulska, śr., 07/31/2013 - 08:31

  Dziwne, że tu mówi się "o gwałcie" jakby to już było po orzeczeniu sądowym. Natomiast o "rzekomym" poszukiwaniu.
  Tymczasem jest akurat odwrotnie.

  Dziewczyna wprowadziła w błąd , twierdząc że ma lat 18. czemu nie powinni się byli dać zmylić obaj panowie. I za to są poszukiwanie i czeka ich pewny proces. Kwestii gwałtu nikt już dzisiaj nie udowodni, tymbardziej że i wówczas nie stwierdzono tego czynu.

  W 2008 Samantha Geimer wystąpiła do sądu o umorzenie sprawy, co ma oszczędzić dalszych cierpień jej i jej rodzinie.]
 • @ninanonimowa 13:14:45
  A skąd ma Pani taką wiedzę o tym co tam naprawdę zaszło?

  Z plotkarskich mediów, czy też z ust poszukiwanego międzynarodowym listem gończym R.P?

  O winie tego zboczeńca-pedofila świadczy sama jego postawa, bo tylko przestępca ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości nie chcąc poddać się zasłużonej karze.

  Ta jego postawa przekreśliła go jako normalnego i przyzwoitego człowieka.

  Pozdrawiam.
 • @Skanderbeg 15:56:00
  On zwial, bo miał być osadzony w najcięższym więzieniu w USA, ADX Florence w Kolorado, tam na niego czekali czarni z 25 cm chujami, a klawisze mieli by ubaw po pachy.
 • @Skanderbeg 15:56:00
  W Polsce powinien działać ktoś taki jak Bronson w filmie "Życzenie śmierci", bandyci byliby w piachu, policja zadowolona wraz z podatnikami a tzw. wymiar spr. nie miał roboty.
 • @Kula Lis 18:32:32
  Także i więzienie Chino w Kalifornii z czarnymi na niego czekało, gdy miał być deportowany ze Szwajcarii.
 • @Skanderbeg 15:54:42
  Przeczytajcie! nie ma przedawnienia za gwałt nawet po 30 latach w USA. Gwałciciel dostał 17 lat odsiadki! Dzięki Facebookowi dopadła gwałciciela z dzieciństwa http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Dzieki-Facebookowi-dopadla-gwalciciela-z-dziecinstwa,wid,15984024,wiadomosc.html?ticaid=511500

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej